Restore
 • Sudraba šķiedra var ļoti ātri un efektīvi vadīt elektrību, lai novērstu elektrošoku cilvēka ķermenī un pasargātu cilvēka ķermeni no elektromagnētiskajiem viļņiem.

  2021-02-23

 • Neskaitāmiem EMI vairogu veidiem ir dažādi materiāli un formas, taču kopumā galvenais mērķis ir ierobežot elektromagnētisko lauku.

  2020-12-01

 • Katra ķēde, ierīce vai sistēma ir pareizi jāprojektē tā, lai pēc iespējas samazinātu radiācijas līmeni, lai panāktu jutību tikai pret augstu elektromagnētisko lauku līmeni.

  2020-12-01

 • Atstarojošās plēves parasti var iedalīt divās kategorijās: viena ir metāla atstarojoša plēve, bet otra - pilnībā dielektriska atstarojoša plēve. Turklāt ir metāla dielektriskā atstarojošā plēve, kas apvieno abus, kas darbojas, lai palielinātu optiskās virsmas atstarojamību.

  2020-11-30

 • Sudraba šķiedra ir augsto tehnoloģiju produkts, kas iegūts, ar īpašu tehnoloģiju pastāvīgi piesaistot tīra sudraba slāni šķiedras virsmai. Šī struktūra ļauj ne tikai sudraba šķiedrai saglabāt sākotnējās tekstila īpašības, bet arī piešķir tai visas sudraba maģiskās funkcijas, sudraba šķiedras maģisko efektu.

  2020-11-30

 • Sudraba šķiedra ir augsto tehnoloģiju produkts, kas iegūts, ar īpašu tehnoloģiju pastāvīgi piesaistot tīra sudraba slāni šķiedras virsmai. Šī struktūra ne tikai ļauj sudraba šķiedrai saglabāt sākotnējās tekstila īpašības, bet arī piešķir tai visas sudraba maģiskās funkcijas, maģisko sudraba šķiedras efektu. Sākotnējā sudraba šķiedras ražošanas tehnoloģija balstījās uz neilona 6 kā matricu, izmantojot elektrolītu sudraba apšuvuma tehnoloģija sudraba apšuvuma slāņa veidošanai uz neilona šķiedras virsmas.

  2020-11-30

+8613713088116
cntaikun@163.com